Agencja Reklamowa z Kalisza
Projektujemy od 10 lat!

Zastanawiasz się nad założeniem strony internetowej, ale boisz się, że aktualizowanie treści sprawi Ci problem? Obawiasz się obsługi systemu zarządzania treścią? Niepotrzebnie!

CMS = Content Management System, to panel administracyjny, dzięki któremu możesz samodzielnie publikować treść na swojej stronie, modyfikować ją i organizować. Schemat działania różnych systemów CMS jest do siebie zbliżony, jednak trzeba poświęcić nieco czasu na poznanie, w jaki sposób działa. Ważne, aby system zarządzania treścią jasno odpowiadał na to, co w danym momencie chcemy zrobić.

Na początku tworzyliśmy strony oparte na darmowych systemach dostępnych w sieci. Z czasem zauważyliśmy, że czas poświęcany na przeszkolenie klientów z obsługi oraz tworzenie instrukcji do tych systemów możemy wykorzystać w inny sposób. I tak postanowiliśmy stworzyć własny system CMS:

Dziś, po 8 latach, mamy już czwartą edycję TrigoCMS!. Zebrane doświadczenia pozwoliły nam tę najnowszą część napisać całkowicie od podstaw, dzięki czemu uzyskaliśmy lepszą funkcjonalność, szybkość oraz bezpieczeństwo działania. Cały system otrzymał też nowy, responsywny interfejs, bardziej przyjazny dla użytkownika. Nasz system został stworzony dla Ciebie i dla wszystkich tych, którzy chcą, aby obsługa strony internetowej nie generowała stresu i była jak najmniej skomplikowana. Nasz system nie posiada instrukcji i nigdy nie będzie jej posiadał, bo taka potrzeba zwyczajnie nie istnieje.

Celem było stworzenie możliwie jak najprostszego oraz intuicyjnego systemu zarządzania stroną internetową. Idealnym rozwiązaniem jest brak zbędnych funkcji, ogromnej liczby ustawień i niezrozumiałego interfejsu. Intuicyjny i napisany po polsku – to w wielkim skrócie system zarządzania stroną www stworzony przez naszą agencję.

Jedną z najważniejszych funkcji TrigoCMS jest LIVE EDIT.

Wiemy, że z systemu nie korzysta się codziennie, więc nic dziwnego, że klienci nawet po kilku dniach od szkolenia zapominają, jak działają niektóre funkcje. Dzięki LIVE EDIT wybierasz, co chcesz zmienić i po prostu to robisz. System automatycznie przekierowuje Cię na odpowiednią stronę. Z łatwością zmienisz banner, dodasz zdjęcia do galerii, czy zaktualizujesz artykuł.  Przy edycji artykułu pomoże Ci WYSIWYG, czyli graficzny edytor tekstu zastosowany w naszym systemie. Praca na nim opiera się na podstawowej obsłudze komputera wraz ze znajomością edytora tekstu typu Word.

Połączenie tych modułów eliminuje 99% zapytań o treści:
„Gdzie mogę to wstawić/zmienić?”

Jeśli już o zapytaniach mowa, dysponujemy prawdopodobnie najlepszą pomocą techniczną w całym Internecie ;). Nasi technicy magicy są dostępni pod numerem telefonu:  +48 796 665 368 i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące systemu najszybciej, jak to możliwe. Możesz liczyć na nas zawsze, nawet po upłynięciu okresu gwarancji! Wiemy, że w głowach naszych klientów nieustannie rodzą się innowacyjne pomysły, ale to nie stanowi dla nas problemu. Nasz CMS jest niezwykle plastyczny, posiada wiele gotowych komponentów, które można dowolnie modyfikować. Jeżeli nasz system nie jest jeszcze wyposażony  w element, którego potrzebujesz – napiszemy go dla Ciebie!

Co jeszcze może zaoferować Ci TrigoCMS?

Ponad 28 komponentów!
System posiada wiele gotowych komponentów. Ich funkcjonalność można dowolnie modyfikować w zależności od potrzeb projektu. System jest wciąż rozwijany a ilość komponentów systematycznie wzrasta.

Wersje językowe
Panel administracyjny naszego systemu nie posiada ograniczeń w tworzeniu wersji językowych – potrzebujesz kilku? Nie ma najmniejszego problemu.

A może martwisz się o pozycjonowanie swojej strony? Z tym również się zmierzyliśmy. Strony internetowe wykonane w oparciu o trigoCMS! przygotowane są do zasad pracy dostępnych wyszukiwarek internetowych. Dzięki czemu system pomaga wypozycjonować witrynę, zwiększając tym samym liczbę jej odsłon. Możemy pochwalić się również niezwykłym bezpieczeństwem, które oferuje nasz CMS. Automatycznie szyfruje dane użytkowników.. Ponadto panel administracyjny umożliwia określenie uprawnień każdego użytkownika.

TrigoCMS! to również możliwość:
·  wdrożenia dowolnego projektu graficznego lub gotowego szablonu,
·  używania strony oraz panelu administracyjnego dostosowanego do urządzeń mobilnych,
·  korzystania z modułów takich jak: slider, formularz kontaktowy, galeria zdjęć i wideo, certyfikaty, faq, pliki  do pobrania, zespół itd., integracja z Google Analytics i FaceBook,
·  połączenia z modułem typu Callback lub czatu,
·  bezpłatnego szkolenia z obsługi,
·  dodania użytkowników;

Zapewniamy, że rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Pozwól nam ułatwić Ci pracę i działania w sieci. Jesteśmy przekonani, że kiedy zaczniesz korzystać z naszego systemu, spełni on wszystkie Twoje oczekiwania.
Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś – skontaktuj się z nami! Chętnie opowiemy Ci więcej.