Agencja Reklamowa z Kalisza
Projektujemy od 10 lat!

W obecnych czasach, stworzenie własnej strony internetowej to istotny aspekt biznesu. Spora część właścicieli firm, bez strony internetowej nie odniosłoby tak dużego sukcesu. Ta elektroniczna wizytówka jest niezbędna, by zaistnieć w świadomości odbiorcy.

Dlaczego strony internetowe są tak ważne?

Aktualnie coraz więcej osób wyszukuje informacji o konkretnych produktach i usługach w sieci. Szybki oraz łatwy dostęp do tego kanału komunikacyjnego sprawia, że marketing marki nieodwracalnie przenosi się do wirtualnej rzeczywistości. A przez to, że zwolenników tego sposobu wyszukiwania informacji jest coraz więcej, zyski firm wzrastają.

Dobrze zaplanowana strona internetowa

Oczywiście samo posiadanie strony internetowej, nie gwarantuje sukcesu. Witryna musi być przemyślana, zgodna z wizerunkiem marki, a jednocześnie prosta i intuicyjna. W sieci jest wiele stron internetowych, które posiadają wady odstraszające użytkowników. Wśród nich można wymienić brak czytelności, długie ładowanie się strony, czy też brak wszystkich informacji o usługach lub produktach.

Z analizy trendów i zachowań użytkowników, można łatwo wywnioskować, że wybierają oni usługi oraz produkty przedsiębiorstw, mających przejrzystą stronę internetową, na której mogą bezproblemowo znaleźć wszystkie informacje, a także zamówić usługę czy dokonać zakupu.

Projektowanie stron internetowych

Stworzenie strony internetowej – kontakt z klientem 24/7

Kreowanie wizerunku marki od zawsze było bardzo ważną kwestią w prowadzeniu działalności i to nigdy się nie zmieni. To jak odbiorcy postrzegają daną firmę, wpływa na jej popularność i chęć skorzystania z oferty.

Obecnie wiele przedsiębiorstw kreuje swoją markę w sieci, ponieważ strona internetowa zapewnia całodobowy kontakt z klientem, przez siedem dni w tygodniu. Osoby, które są zainteresowane daną ofertą, mogą zapoznać się z nią o każdej porze. Warto więc zadbać o funkcjonalną oraz czytelną stronę internetową, która przyciągnie użytkownika.

Na co zwrócić uwagę podczas tworzenia strony internetowej?

Funkcjonalna strona internetowa ma wpływ na pozytywny wizerunek marki w sieci. Ważnym aspektem jest odpowiednie przekazanie informacji - tekst powinien być jasny i spójny, a układ strony przejrzysty, tak aby użytkownik mógł szybko znaleźć niezbędne informacje.

Wielu użytkowników wchodząc na stronę internetową sprawdza także rekomendacje, realizacje oraz opinie innych klientów. To w bardzo dużym stopniu wpływa na podjęcie decyzji, czy skorzystać z usług danej firmy. Chętniej bowiem korzystamy z usług lub kupujemy produkty, które mają pozytywne opinie. Dużą rolę odgrywa także grafika oraz zastosowane kolory – jest to bardzo indywidualna kwestia, która musi być skonsultowana z klientem, tak aby grafik bezbłędnie zaprezentował charakter firmy, z jednoznacznym zachowaniem wszystkich zasad UX.

Tworzenie stron internetowych, a UX design

Projektowanie UX design jest procesem uzupełniającym projektowanie strony www oraz jej wdrożenie (programowanie). Można śmiało założyć, że dobrze zaprojektowany UX jest fundamentem do osiągnięcia sukcesu w sieci.

Strony internetowe responsywne

W dobie szybkiego rozwoju urządzeń mobilnych, absolutnym standardem stały się responsywne strony internetowe (tzw. Responsive Web Design, RWD). Są to witryny, które dostosowują się do rozdzielczości ekranu danego urządzenia, dzięki czemu użytkownik bez problemu może nawigować po całej stronie internetowej.

Projektowanie stron www

Dlaczego posiadanie internetowej strony w wersji RWD jest tak ważne?

Z roku na rok mobilni użytkownicy stanowią coraz większy procent użytkowników na stronie, istnieją branże w których osiągają od 80%-90% ruchu na stronie
dzięki responsynwości użytkownicy znajdują szybko to czego szukają, w efekcie czego zwiększamy szanse na dokonanie zakupu lub zamówienie usługi
Google wyżej rankuje strony, posiadające wersję responsywną strony
dzięki responsywności maleje współczynnik odrzuceń strony

Projektowanie stron internetowych w MediaEssence

Jeśli chcesz mieć stronę internatową, która zatrzyma klientów na dłużej, skorzystaj z naszej oferty – tworzenie stron internetowych. Posiadamy 10 letnie doświadczenie, projektujemy funkcjonalne strony internetowe. Dbamy o to, aby każdy użytkownik swobodnie poruszał się po stronie i z łatwością ją obsługiwał.

W trakcie realizacji strony internetowej, każdy klient ma gwarancję stałego kontaktu z jednym opiekunem, który wyjaśnia wszystkie kwestie i przekazuje ewentualne sugestie do specjalistów.

Strony internetowe - TrigoCMS

Każda strona internetowa jest wdrożona pod nasz autorski system TrigoCMS, który jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Dzięki TrigoCMS każdy może z poziomu panelu administracyjnego edytować media i treści zawarte na stronie, bez konieczności znajomości języka programowania.

Ponadto, TrigoCMS jest przygotowany pod prowadzenie działań pozycjonujących, a przystosowanie do wymagań robotów wyszukiwarek jest fundamentem promocji marki w sieci. To co także wyróżnia naszą firmę, to szybki czas realizacji.

Odezwij się do nas, powiedz czego oczekujesz od swojej wizytówki w internecie, a my stworzymy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, zapewniające najlepsze efekty.

Zapraszamy do kontaktu!
Agencja marketingowa MediaEssence | Kalisz