Agencja Reklamowa z Kalisza
Projektujemy od 10 lat!

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się prostymi projektami graficznymi i stronami internetowymi.

Po dziesięciu latach udało nam się osiągnąć to, o czym zawsze marzyliśmy. Większy zespół programistów i grafików, a przede wszystkim pozytywne opinie klientów, które dodają nam skrzydeł!

Zobaczcie, czym zajmujemy się na co dzień i dlaczego tworzenie projektów graficznych to nasza pasja!

Nasze studio reklamy to zespół programistów i specjalistów przez naprawdę duże S! Dbamy o to, by strony internetowe naszych klientów były przejrzyste i intuicyjne. Wiemy, że to właśnie lubią użytkownicy stron!
Tworzenie stron i elementów identyfikacji wizualnej to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Od 10 lat sprawia nam to naprawdę dużą frajdę.

W naszym zespole przeciwieństwa się przyciągają. Łączy nas jednak coś, co pozwoliło świętować nam okrągły jubileusz działalności! Tym, co napędza nas do działania to pasja tworzenia projektów graficznych i ciągłe poszukiwanie nowych, niebanalnych rozwiązań.

W naszej pracy najważniejszy jest rozwój, doświadczenie i duża dawka kreatywności. Nie pozwalamy sobie na nudę, co widać w projektach, które dostarczamy klientom!

Projektujemy, wdrażamy, drukujemy i nie zamierzamy na tym poprzestać. Nasza oferta wciąż poszerza się o nowe pomysły!

Od 10 lat projektujemy strony internetowe dla naszych klientów i dobrze wiemy, jak stworzyć wizytówkę Twojej firmy w Internecie. Proponujemy indywidualne rozwiązania i tworzymy strony dla konkretnej grupy Twoich odbiorców.

Proponujemy 30 gotowych modułów, strony tworzone w oparciu o szablony, a także projekty indywidualne. Wiedząc, że wielu naszych klientów chce samodzielnie obsługiwać swoją stronę internetową, stworzyliśmy autorski system zarządzania treścią trigoCMS!

Zobacz, jak pracujemy!

Budujemy relacje

We współpracy z klientami stawiamy na otwartość i skupienie na rozwiązaniu problemu. Dbamy o to, aby klient wiedział, że może na nas liczyć.

Budujemy relacje

We współpracy z klientami stawiamy na otwartość i skupienie na rozwiązaniu problemu. Dbamy o to, aby klient wiedział, że może na nas liczyć.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Śledzimy trendy i nowości ze świata reklamy na bieżąco, a od ponad 10 lat współpracujemy z klientami z wielu różnych branż. Pełnimy rolę doradcy, jesteśmy gotowi być Twoją prawą ręką w promocji i marketingu.

Koncentrujemy się
na celu

Opracowujemy strategie działań. Wspólnie z Tobą dbamy o to, aby wypracować jak najlepsze rozwiązanie. Kreatywnie podchodzimy do rozwiązywania problemów. Prowadzimy dialog, by nasze prace były owocne.

Podchodzimy kompleksowo

Wymieniamy pomysły, dyskutujemy i wyciągamy wnioski płynące z rozmów. Otwarcie podchodzimy do każdego zadania, aby wspólne działanie pozwoliło na osiągnięcie zamierzonego efektu.

Co o współpracy mówią nasi klienci?

[...] Indywidualnie opracowany projekt graficzny strony internetowej charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, przejrzystością, estetyką oraz funkcjonalnością.

Dzięki temu doskonale sprawdza się jako element wspierający działania promocyjne, co wpływa na efektywne kreowanie świadomości marki naszej firmy. W naszej opinii Agencje Reklamowa MEDIA ESSENCE jest solidnym i godnym zaufania partnerem [...]

EKUT Energetyka Kaliska Usługi Techniczne

[…] W naszej opinii MEDIA ESSENCE jest godnym zaufania partnerem, który posiada należyte doświadczenie do wykonania materiałów identyfikacji wizualnej oraz strony www.

[…] Z przyjemnością i pełną satysfakcją polecamy usługi tej firmy. Agencja Reklamowa MEDIA ESSENCE podeszła do wykonanej realizacji w sposób indywidualny.

Formelana Sp. z o.o.

[…] Stworzyliście Państwo dla nas narzędzie doskonałe. […]

[…] Wszystkie mechanizmy na stronie zostały świetnie przemyślane, co powoduje, że bieżąca obsługa strony poprzeć CMS jest banalnie prosta i intuicyjna Nie spodziewałam się, że to będzie aż tak proste […]. Bardzo serdecznie dziękuję całemu zespołowi, który pracuje nad projektem. Gratuluję, świetna robota!

KORA MEDICA Sp. z o.o.

[…] Szybkość, terminowość i sprawność w wykonaniu zlecenia świadczy nie tylko o Państwa doświadczeniu, ale również o doskonałej znajomości branży.

Agencja MEDIA ESSENCE to solidna firma, której warto powierzyć wykonanie profesjonalnej strony internetowej oraz identyfikacji wizualnej. Dziękuję Państwu za pomoc, rzetelną obsługę, wysoką jakość i pełne zaangażowanie. Wykazaliście się pełnym profesjonalizmem. […]

Agnieszka Kowalska Makeup-Styling

Pałac Tłokinia Pałac Tłokinia
Arbo projekt Arbo projekt
Gwardia Opole Gwardia Opole
MTM Consutling Development MTM Consulting Development
Certa Certa
Stairled Stairled
Formelana Formelana
Radio Rodzina diecezji kaliskiej Radio Rodzina diecezji kaliskiej
Lanko Lanko
EKUT EKUT
Gumoplast Gumoplast
Yawal Yawal
Apartamenty Klifowa Rewal Apartamenty Klifowa Rewal
Kristoff Kristoff
Dossche Dossche
G1 Gdańska G1 Gdańska
AWW AWW
Jaskot Jaskot
Brewa Brewa
Westernland Westernland
Dajano Dajano
Turplast Turplast
J-Farm J-Farm
Caritas Diecezji Kaliskiej Caritas Diecezji Kaliskiej
Camport Camport
LaLeasing LaLeasing
Jako Jako
FilterLogic FilterLogic
Soled Soled
Tribecco Tribecco
AET AET
Opus Bonum Opus Bonum