Agencja Reklamowa z Kalisza
Projektujemy od 10 lat!

Wielu przedsiębiorców wie, że stworzenie pozytywnego wizerunku marki swojej firmy jest kluczem do sukcesu. Często wielu z nas decyduje się na zakupy lub skorzystanie z usług firmy, której markę znamy. Klienci stawiają na dobrą jakość, która niejednokrotnie kojarzy im się z konkretną marką.

Czym jest identyfikacja wizualna?

Można określić, że identyfikacja wizualna to całokształt symboli stworzonych przez daną firmę w celu podniesienia jej rozpoznawalności na rynku. W jej skład wchodzą między innymi:

- logo
- kolorystyka
- wizytówki
- papier firmowy
- koperty
- naklejki na witryny sklepowe
- teczki ofertowe
- opakowania
- ulotki
- katalogi
- baner
- stopka mailowa
- oznakowanie budynku

Materiały utożsamiające firmę nie mają na celu reklamowania produktów firmy, czy sprzedaży jej usług. Pomagają w rozpoznawaniu logo, budują zaufanie do firmy oraz jej wizerunek.

Dlaczego identyfikacja wizualna jest tak ważna?

Stosowanie identyfikacji wizualnej poprawia pozycję firmy na rynku. Daje pewność co do jakości usług oraz produktów, a także pokazuje prawdziwą tożsamość marki/firmy. Identyfikacja wizualna przyczynia się do zwiększenia popularności danej firmy, co przekłada się na zwiększenie jej zysków.

Projekt logo z Mediaessance

Nasza agencja podczas kreowania logo, zawsze tworzy kilka propozycji, biorąc pod uwagę Twoją grupę odbiorców, historię firmy, opis działalności i wartości. Pomożemy zbudować spójny wizerunek Twojej marce oraz nadamy jej charakteru. Do stworzonego przez nas logo, nasi klienci otrzymują księgę znaku lub całą identyfikację wizualną danej usługi lub produktu. Księga znaku zawiera opis i znaczenie logo oraz informacje jak należy je wykorzystać na materiałach reklamowych.

projektowanie logo kalisz

Materiały identyfikacyjne

Oprócz projektu logo, oferujemy naszym klientom najlepszej jakości materiały i gadżety reklamowe - ulotki, banery, materiały na targi branżowe, wizytówki, katalogi, koperty, szyldy.

Dlaczego my?

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę - projekt, wykonanie i wydruk materiałów graficznych. Tworzymy dla naszych klientów logo oraz umieszczamy je na materiałach reklamowych już od ponad 10 lat.

MediaEssence | tworzenie logo Kalisz